שינוי ייעוד

חייגו: 03-5621507 או השאירו פרטים ונשמח לענות לכל פנייה בהקדם

שינוי יעוד קרקע הינו הליך מסובך כלומר בעל קרקע חקלאית בצע שינוי יעוד של הקרקע כלומר קרקע חקלאית אשר יאפשר ויעודה ישונה לקרקע אשר מיועדת לבנייה.

שינוי ייעוד של סוגי קרקעות שונים

כל תהליך של שינוי יעוד של קרקע חייב להיות מלווה בעו"ד מנוסה ומיומן, המבין את טבע התהליכים הפתלתלים הללו. בין אם מדובר על שינוי יעוד קרקע עירונית או חקלאית, לבנייה, אין ספק כי מדובר על אחד התהליכים המורכבים והמסובכים בכל הנוגע אל קרקעות. בד"כ התהליך כולל התעסקות רבה בבירוקרטיה, אישורים ומיני טפסים שונים, הבנה במיסוי וחוקים שונים ומשונים- והכל, כדי שתוכלו בסופו של דבר להגיע אל הנחלה הרצויה לכם ולעשות את השינוי המיוחל.

לבדוק מומחה

אז מה באמת חשוב לכם במומחה המשפטים שלכם כאשר מדובר על שינוי יעוד של קרקע? קודם כל מיומנות גבוהה, ניסיון עשיר ומקצועיות ללא רבב. דקויות רבות הן קריטיות בכל הנוגע אל שינוי יעודים- כך למשל קיים הבדל גדול בין שינוי של יעוד קרקע חקלאית מוחכרת לשינוי של קרקע חקלאית פרטית הרשומה בטאבו- על אף שלכאורה התוצאה הסופית אמורה להיות זהה. ככלל, אפשר לאומר שמפאת הצפיפות ההולכת וגדלה במדינת ישראל, כמעט כל קרקע חקלאית שווה יותר בתור קרקע למגורים- אך ייתכן שאינה תהיה שווה את שתרצו לקבל עליה בסופו של דבר. על עו"ד שלכם להיות אמון גם על בדיקת המיסוי, ההיטלים ועל הרווח הנקי האפשרי לאחר סיום ההתחשבנויות עם ההוצאות השונות של התהליך.

שינוי יעוד  בעזרת עורך דין אדיב ואנושי

עו"ד מקצוען חייב להיות גם אדם שירותי. מפתיע לגלות כי עורכי דין רבים אינם נחנו ביחסי אנוש טובים ולעיתים קרובות, על אף מקצועיותם הבלתי מעורערת, משאירים תחושה לא נעימה בקרב הלקוחות שלהם ואף מפספסים אותם בגדול. שירותיות זו חשובה בעיקר בעסקאות של שינויי יעוד המצריכים שיתוף פעולה אינטנסיבי משהו בין עו"ד ללקוח ואמון גדול. כאשר מדובר על פרויקט עם פרטים רבים כל כך ועם בירוקרטיה מורכבת כל כך – חשוב מאד למצוא את האנשים בעלי יכולות השירות, הסבלנות, יכולות ההובלה וההסברה הנכונה. כך תוכלו לא רק לדעת שאתם נתונים בידיים טובות, אלא ממש להרגיש את זה. ומי לא ירצה לעבוד מול אדם שהוא גם אדם, בנוסף להיותו מקצוען ומומחה בעיסוקו?
סגירת תפריט
Call Now Button

משרדנו הינו בין המשרדים המובילים בארץ
אשר נבחר בדירוג משרדי עורכי הדין היוקרתי של Dun & Bradstreet זו השנה הרביעית ברציפות.

חייגו: 03-5621507
או השאירו לנו פרטים
וקבלו ייעוץ וייצוג משפטי מקיף!