ליטיגציה מסחרית ועסקים מחקלאות

חייגו: 03-5621507 או השאירו פרטים ונשמח לענות לכל פנייה בהקדם

אחד התחומים במשפט הישראלי הדורשים מקצועיות ייחודית, מיומנות וניסיון – הוא ליטיגציה. כשם שאדם לא ייגש לביצוע ניתוח מעקפים אצל רופא עיניים, כך הוא לא יפקיר את ענייניו המשפטיים בידי עורך דין שאינו מבין את המָטֵריה בליטיגציה אזרחית-מסחרית ולא עסק בה מעודו. לפיכך, חובה על אדם הנזקק לסיוע משפטי לברר מבעוד מועד על תחומי העיסוק של משרד עורכי דין אותו הוא מעוניין לשכור, ומהו המוניטין שעומד לזכותו של צוות המשרד.

במשך למעלה מארבעה עשורים משרדנו עוסק בליטיגציה אזרחית-מסחרית על כל רבדיה, ומעניק שירות לעשרות גופים וחברות מהגדולים במשק. עורכי הדין שלנו בעלי ניסיון עתיר שנים, וכולם כאחד היו שותפים בניהול תיקים מורכבים אשר בסופם קצרו הישגים מרשימים.

משרדנו מלווה את הלקוחות באופן אישי, החל מפגישת הייעוץ ועד ההליכים המשפטיים (ככל שאלה נדרשים) בכל הערכאות. על שמו של משרדנו חתומים תקדימים והלכות מחייבות שנקבעו בבית המשפט העליון ובבג"ץ. כך, למשל, בייצוגם של קיבוצים נירים וניר-עוז מעוטף עזה, הבאנו לכך שבית המשפט העליון הכיר בזכאותם לפיצויים בגין הנזקים שנגרמו לגידוליהם החקלאיים בשטחים הגובלים ברצועת עזה, וזאת על אף העובדה שהנזקים לא התרחשו עקב פעולות איבה אלא בשל צו שאסר על ביצוע טיסות ריסוס, מחשש ממשי לפעולות איבה.

זאת ועוד, בהיותנו מייצגים את תנועת המושבים והתנועה הקיבוצית, הבאנו לכך שבג"צ דחה עתירה שהגישה האגודה לצדק חלוקתי בדבר חלוקת הקרקעות למתקנים סלולאריים. פסק הדין שניתן בעניין זה מהווה אבן דרך חשובה בפיתוח המיזמים הסולאריים בקרקעות מושבים וקיבוצים שונים, שכן הוא מכיר, בין היתר, בלגיטימיות של ההתקשרויות החוזיות שנכרתו בין היישובים השונים ליזמים הסולאריים.

שני המקרים הללו הם רק דוגמה מזערית להצלחות שרשם משרדנו, הצלחות שלא היו מושגות אלמלא הידע והניסיון של צוות עורכי הדין בתחום הליטיגציה. ואולם, לא רק קיבוצים ומושבים רבים מסתייעים דרך קבע בשירות משרדנו, אלא גם גופים עסקיים גדולים משוק הפטם (משחטות, מפעלים ורשתות שיווק), מענף הפרסום ומתחום המחשבים והקמעונאות.
צוות משרדנו, בראשם של עורכי הדין, אריה חיימסון, אייל סודאי וחי חיימסון, צבר ידע וניסיון ומעניק פתרונות מסחריים, אשר יש בהם לייתר, לא אחת, את ההליכים המשפטיים ולחסוך זמן יקר וסכומי כסף לא מבוטלים.

בצד ההצלחות בבתי המשפט, וכחלק בלתי נפרד מתחום הליטיגציה, משרדנו מתמחה גם בהליכי גישור ובוררות. הליכים אלה הם שונים בתכליתם מהליכים בערכאות השיפוטיות, ומשכך נדרשות בקיאות ומיומנות בניהול התיקים. כמי שבעצמו יושב על כס הבורר בהליכים רבים – הנסובים לרוב סביב סכסוכים בין חברים לאגודות ומחלוקות בין בני משפחה – עו"ד אייל סודאי מחזיק במאגר ידע בלתי נדלה בכל הנוגע לניהול יעיל ונכון של הליכים אלה, וכן בניסיון של עשרים שנים, וזאת הן כבורר מטעם האגודות השיתופיות והן כמייצג אחד הצדדים.

עו"ד סודאי ושאר עורכי הדין מתגאים בשורה ארוכה של הישגים בהליכי הגישור והבוררות, הישגים אשר בראש ובראשונה הסבו תחושת סיפוק ללקוחות וכן היו לסימוכין על עבודה מאומצת וחסרת פשרות של צוות המשרד.   

* משרד עורכי דין חיימסון, סודאי ושות' מתמחה בכל תחום הליטיגציה האזרחית-מסחרית ובכל עסקאות הנוגעות במגזר החקלאי.

סגירת תפריט
Call Now Button

משרדנו הינו בין המשרדים המובילים בארץ
אשר נבחר בדירוג משרדי עורכי הדין היוקרתי של Dun & Bradstreet זו השנה הרביעית ברציפות.

חייגו: 03-5621507
או השאירו לנו פרטים
וקבלו ייעוץ וייצוג משפטי מקיף!