אישור זכויות ממינהל מקרקעי ישראל

חייגו: 03-5621507 או השאירו פרטים ונשמח לענות לכל פנייה בהקדם

בלשכת רישום המקרקעין (טאבו), אישורי הזכויות מכונים "נסח" או "נסח טאבו", והם משקפים את מצב הזכויות בכל נכסי המקרקעין בארץ.
 
אישור זכויות מטעם רשות מקרקעי ישראל הינו מסמך המפרט את מצב הזכויות בנכס מקרקעין מסוים, כאשר הזכויות בו, הינן בבעלות המינהל.
 
בכדי לקבל את אישור הזכויות, על בעל הזכות ו/או מיופה כוחו בלבד! לפנות למינהל בבקשה לקבלת אישור זכויות. מסמך אישור זכויות כולל בתוכו את פירוט בעלי הזכויות בנכס, ופרטים נוספים כגון צווי מניעה, עיקולים, שיעבודים וכד'. למעשה, מסמך אישור זכויות של רשות מקרקעי ישראל מסביר האם ניתן לעשות עסקה על נכס מקרקעין מסוים, האם הנכס הינו רשום כפי שהצהירו עליו בעלי הזכות, ומה המגבלות להעברת הזכויות בו (ככל שיש מגבלות).
 
כיום, מעל 90% מהקרקעות בישראל מצויות בבעלות המדינה. רישום הקרקעות הללו מנוהל על ידי רשות מקרקעי ישראל. המדינה אינה מוכרת את הקרקעות, אלא מחכירה אותן לתקופה ארוכה ומחדשת אותן בהסכמי חכירה.
 
מסמך אישור הזכויות, והמידע המפורט בו, עוזר לאזרח להוכיח את זכויותיו בנכס, וכן מעניק לאזרח את האפשרות לבדוק נכס, טרם חתימה על חוזה מכר.
 
יצויין, הוצאת אישור זכויות מטעם רשות מקרקעי ישראל כרוכה בתשלום אגרה שמשתנה מעת לעת.
 
משרדנו מומחה בליווי עסקאות מול רשות מקרקעי ישראל ומקל על האזרח בכל ההליך הבירוקרטי שכרוך בהליך הבקשות למידע מן הרשות. אנו מעניקים לכל לקוח ליווי אישי וייעוץ משפטי בנושאי עסקאות מקרקעין הכוללים, בין היתר, התנהלות מול רשות מקרקעי ישראל ובדיקת אישורי זכויות לפני ההחלטה על רכישת נכס מקרקעין. 
סגירת תפריט
Call Now Button

משרדנו הינו בין המשרדים המובילים בארץ
אשר נבחר בדירוג משרדי עורכי הדין היוקרתי של Dun & Bradstreet זו השנה הרביעית ברציפות.

חייגו: 03-5621507
או השאירו לנו פרטים
וקבלו ייעוץ וייצוג משפטי מקיף!